درباره‌ی ما

تاریخچه شرکت

شرکت “کاوان شیمی سورن” به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت موثر مدیران ارشد و پرسنل مجرب با موضوع فعالیت در صنعت شیمیایی و صنایع وابسته تاسیس گردیده است .به دنبال چندین سال توفیق مستمر در تولید محصولات بصورت سفارشی و امور بازرگانی، به منظور گسترش دامنه ی فعالیت ها در صنعت شیمیایی، احداث کارخانه در زمینی به مساحت 4800 مترمربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد در دستور کار قرار گرفت.

حوزه های فعالیتی

شرکت “کاوان شیمی سورن” موفق به اخذ مجوز تولید بیش از سی محصول از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در زمینه تولید محصولات شیمیایی مورد نیاز در صنایع نساجی، الیاف مصنوعی، مواد اولیه شوینده، آرایشی و بهداشتی، امولسیفایرهای تخصصی سموم کشاورزی، شیمی ساختمان، نفت، گاز و پتروشیمی، رنگ و رزین، آب و فاضلاب، ضدکف های سیلیکونی و غیرسیلیکونی گردیده است که تاثیری شگرف بر جهش تولید و ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات شیمیایی برجای خواهد گذاشت.

تامین رضایت مندی

شرکت “کاوان شیمی سورن” با تلفیقی نوین از دانش فنی تولید و بازرگانی، عملکردی مبتنی بر برنامه ریزی، تحقیق و توسعه بنا نهاده که ایجاد اشتغال پایدار در داخل مرز و بوم کشور و همچنین توسعه صادرات و ارزآوری را به همراه خواهد داشت. فرموله نمودن مواد مصرفی مورد نیاز صنایع، کاهش بهای تمام شده ی مصرف کنندگان با افزایش کیفیت محصولات و تسریع در انجام فرایند درخواست تا تحویل سفارشات، سرفصل فعالیت مدیران این بنگاه اقتصادی تعریف شده است. توجه به اصول و مفاهیم بنیادی، رکن اساسی فعالیت های این شرکت بوده که در تمامی زمینه های فنی، اقتصادی و بازرگانی با بهره مندی از مشاورانی خبره و صاحبنظر مدیریت می گردد. بهره مندی هوشمندانه از ایده های خلاقانه توام با نظرسنجی از صنعتگران، به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت، ابزاری است نوین در اختیار مدیران ارشد مجموعه تا توسعه های پایدار و هدفمند را تامین نمایند.
امید آنکه فعالیت های مجموعه “کاوان شیمی سورن” با حداکثر بهره مندی از منابع موجود و تکنولوژی های روز جهان و با هدف تامین رضایتمندی مشتریان گرامی در داخل و خارج کشور، به عنوان گامی نوین و متمایز در صنعت شیمیایی “میهن عزیزمان ایران” پایدار بماند.